можжевельник чешуйчатый

можжевельник чешуйчатый
žvynuotasis kadagys statusas T sritis vardynas apibrėžtis Kiparisinių šeimos medieninis, vaistinis augalas (Juniperus squamata), paplitęs rytų ir pietryčių Azijoje. Iš jo gaunami eterinis aliejus ir derva. atitikmenys: lot. Juniperus squamata angl. flaky juniper; scaly-leaf Nepal juniper; scaly-leaved juniper; single-seed juniper vok. Blauzeder-Wacholder rus. можжевельник чешуйчатый lenk. jałowiec łuskowaty šaltinis Dekoratyvinių augalų vardynas: lietuvių, lotynų, anglų, vokiečių, lenkų ir rusų kalbomis / Dalia Kisielienė, Ieva Grigienė, Algirdas Grigas. – Vilnius: Mokslo ir enciklopedijų leidybos institutas, 2007; Valstybinės lietuvių kalbos komisijos 2003 m. rugsėjo 12 d. rekomendacija Nr. 3 „Dėl riešutų ir juos vedančių augalų lietuviškų pavadinimų“ (Inf. pran., 2003, Nr. 70); Valstybinės lietuvių kalbos komisijos 2008 m. birželio 25 d. protokolinis nutarimas Nr. PN-5 „Dėl rekomendacijos „Dėl medieninių, pluoštinių, dervinių, rauginių ir kitų techninėms reikmėms naudojamų augalų lietuviškų pavadinimų“ (Inf. pran., 2008, Nr. 47-655); Valstybinės lietuvių kalbos komisijos 2012 m. gruodžio 20 d. protokolinis nutarimas Nr. PN-5 „Dėl rekomendacijos „Dėl dekoratyvinių augalų lietuviškų pavadinimų (A–B)“

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужна курсовая?

Look at other dictionaries:

  • Можжевельник чешуйчатый — ? Можжевельник чешуйчатый …   Википедия

  • Можжевельник чешуйчатый 'Вlue star' — Juniperus squamata Вlue star Классификация Род: Можжевельник …   Википедия

  • Можжевельник — Можж …   Википедия

  • Juniperus squamata 'Blue Star' — Juniperus squamata Вlue Star Классификация …   Википедия

  • Blauzeder-Wacholder — žvynuotasis kadagys statusas T sritis vardynas apibrėžtis Kiparisinių šeimos medieninis, vaistinis augalas (Juniperus squamata), paplitęs rytų ir pietryčių Azijoje. Iš jo gaunami eterinis aliejus ir derva. atitikmenys: lot. Juniperus squamata… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Juniperus squamata — žvynuotasis kadagys statusas T sritis vardynas apibrėžtis Kiparisinių šeimos medieninis, vaistinis augalas (Juniperus squamata), paplitęs rytų ir pietryčių Azijoje. Iš jo gaunami eterinis aliejus ir derva. atitikmenys: lot. Juniperus squamata… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • flaky juniper — žvynuotasis kadagys statusas T sritis vardynas apibrėžtis Kiparisinių šeimos medieninis, vaistinis augalas (Juniperus squamata), paplitęs rytų ir pietryčių Azijoje. Iš jo gaunami eterinis aliejus ir derva. atitikmenys: lot. Juniperus squamata… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • jałowiec łuskowaty — žvynuotasis kadagys statusas T sritis vardynas apibrėžtis Kiparisinių šeimos medieninis, vaistinis augalas (Juniperus squamata), paplitęs rytų ir pietryčių Azijoje. Iš jo gaunami eterinis aliejus ir derva. atitikmenys: lot. Juniperus squamata… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • scaly-leaf Nepal juniper — žvynuotasis kadagys statusas T sritis vardynas apibrėžtis Kiparisinių šeimos medieninis, vaistinis augalas (Juniperus squamata), paplitęs rytų ir pietryčių Azijoje. Iš jo gaunami eterinis aliejus ir derva. atitikmenys: lot. Juniperus squamata… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • scaly-leaved juniper — žvynuotasis kadagys statusas T sritis vardynas apibrėžtis Kiparisinių šeimos medieninis, vaistinis augalas (Juniperus squamata), paplitęs rytų ir pietryčių Azijoje. Iš jo gaunami eterinis aliejus ir derva. atitikmenys: lot. Juniperus squamata… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”